AKTUALITY

V Praze 8 Troji otevřena chirurgická ambulance

Naše společnost otevřela další zařízení. Jedná se o chirurgickou ambulanci, která se nachází v budově Poliklinky Mazurská na Praze 8. 

V naší ordinaci Chirurgie Mazurská získáte tu nejlepší péči. 

Naše ambulance zajišťuje léčebně preventivní péči dospělých a dětí v oboru chirurgie a traumatologie. Provádíme ošetření akutních případů, kontrolní vyšetření i plánované výkony. 

Jako naši pacienti oceníte krátkou čekací dobu a objednání na přesný čas, díky čemuž nebudete ztrácet čas čekáním. Nabízíme tým vynikajících specialistů a kapacit v oboru, kteří nabídnou tu nejlepší možnou péči. Ta je spojena i s dostatkem času na každého pacienta. Ordinační doba je volena tak, abychom se dokázali maximálně přizpůsobit vašim možnostem s ohledem na volný čas. Objednat se můžete osobně i telefonicky. 

Ordinace se nachází v budově Polikliniky Mazurská, která je dobře dostupná vozem i MHD. Ať je vaším přáním přijet MHD nebo vlastním vozem, vždy vás zaujme naše perfektní dostupnost. V blízkosti polikliniky je autobusová zastávka i metro C. Pokud se ale rozhodnete pro cestu autem, oceníte možnost bezproblémového parkování před budovou. 

Ambulanci naleznete na adrese:
Chirurgie Mazurská s.r.o.
POLIKLINIKA MAZURSKÁ, 2.patro
Mazurská 484/2
181 00, Praha 8 - Troja

Internetové stránky: www.chirurgie-mazurska.cz.

MENU
KONTAKT
info@europe-institute.cz
+420 777 629 830
Europe Institute of Telemedicine s.r.o.
IČO: 14095106
DIČ: CZ14095106
Image